Котушка Shimano Sedona FI 8000 (SE8000FI)
Відео 1Фото 5 |
Shimano Sedona FI 8000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Sedona FI 8000
Усі ціни 25 →Катушка Shimano Sedona 8000 FI 3+1BB (SE8000FI) | 5 040 грн. |
Котушка Shimano Sedona 8000 FI 3+1BB (SE8000FI) | 5 040 грн. |
Катушка Shimano Sedona 8000 FI 3+1BB (SE8000FI) SE8000FI | 5 040 грн. |
Котушка Shimano Sedona 8000 FI 3+1BB (SE8000FI) SE8000FI | 5 040 грн. |
Катушка Shimano Sedona 8000 FI 3+1BB 2266.72.38 | 5 040 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →