Вудилище Shimano Speedmaster DX Spinning 240L (SSMDX24L)
Shimano Speedmaster DX Spinning 240L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Speedmaster DX Spinning 240L
Спиннинг Shimano Speedmaster DX 24L 2.40m 3-14g (SSMDX24L) | 7 140 грн. |
Спінінг Shimano Speedmaster DX 24L 2.40m 3-14g (1013-2266.95.34) | 7 140 грн. |
Спінінг Shimano Speedmaster DX 24L 2.40m 3-14g | 7 140 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →