Вудилище Shimano Tribal TX-4 Intensity 13-350 (TX413INT)
Shimano Tribal TX-4 Intensity 13-350 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Tribal TX-4 Intensity 13-350
Усі ціни 15 →Карповое удилище Shimano Tribal Carp TX-4 Intensity 13'/3.96m 3.5lbs | 9 901 грн. |
Удилище карповое Shimano Tribal Carp TX-4 Intensity 13’/3.96m 3.5lbs (TX41 | 9 900 грн. |
Вудилище Shimano Tribal Carp TX-4 Intensity 13'/3.96m 3.5lbs (TX413INT) | 9 900 грн. |
Карповое удилище Shimano Tribal Carp TX-4 Intensity 13'/3.96m 3.5lbs 2266. | 9 900 грн. |
Shimano Вудилище Shimano Tribal Carp TX-4 Intensity 13'/3.96m 3.5lbs (TX41 | 9 900 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →