Котушка Shimano Twin Power XD FA C5000XG (TPXDC5000XGFA)
Shimano Twin Power XD FA C5000XG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Twin Power XD FA C5000XG
Усі ціни 15 →Катушка Shimano Twin Power XD FA C5000XG 10+1BB (TPXDC5000XGFA) | 24 130 грн. |
Котушка Shimano Twin Power XD FA C5000XG 10+1BB 6.21 (TPXDC5000XGFA) | 24 130 грн. |
Котушка Shimano Twin Power XD FA C5000XG 10+1BB 6.21 (TPXDC5000XGFA) TPXDC | 24 130 грн. |
Shimano Котушка Shimano Twin Power XD FA C5000XG 10+1BB 6.21 (TPXDC5000XGF | 24 130 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →