Вудилище Shimano Vengeance CX Spinning 270HC (SVCX27HC)
Shimano Vengeance CX Spinning 270HC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Vengeance CX Spinning 270HC
Усі ціни 13 →Спининговое удилище Shimano Vengeance Cx 270H 2.70m 20-50g Cork | 2 352 грн. |
Спиннинг Shimano Vengeance CX (Cork) 270H 2.70m 20-50g (SVCX27HC) | 2 360 грн. |
Вудилище Shimano Vengeance CX 270H 2.70m 20-50g Cork (SVCX27HC) | 2 360 грн. |
Удилище Shimano Vengeance CX 270H 2.70m 20-50g Cork (SVCX27HC) SVCX27HC | 2 360 грн. |
Вудилище Shimano Vengeance CX 270H 2.70m 20-50g Cork (SVCX27HC) SVCX27HC | 2 360 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →