Вудилище Shimano Vengeance CX Spinning 270MC (SVCX27MC)
Shimano Vengeance CX Spinning 270MC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Vengeance CX Spinning 270MC
Усі ціни 12 →Спиннинг Shimano Vengeance CX (Cork) 270M 2.70m 10-35g (SVCX27MC) | 2 270 грн. |
Вудилище Shimano Vengeance CX 270M 10-35g Cork (SVCX27MC) | 2 270 грн. |
Удилище Shimano Vengeance CX 270M 10-35g Cork (SVCX27MC) SVCX27MC | 2 270 грн. |
Вудилище Shimano Vengeance CX 270M 10-35g Cork (SVCX27MC) SVCX27MC | 2 270 грн. |
Shimano Вудилище Shimano Vengeance CX 270M 10-35g Cork (SVCX27MC) SVCX27MC | 2 270 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →