Вудилище Shimano Vengeance DX TE Surf 430-200 (VDXSFTE4320)
Shimano Vengeance DX TE Surf 430-200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Vengeance DX TE Surf 430-200
Усі ціни 15 →Удилище серфовое Shimano Vengeance DX TE Surf 4.30m max 200g (VDXSFTE4320) | 4 430 грн. |
Вудилище Shimano серфовое Vengeance DX TE Surf 4.30m max 200g (VDXSFTE4320 | 4 430 грн. |
Удилище Shimano серфовое Vengeance DX TE Surf 4.30m max 200g (VDXSFTE4320) | 4 430 грн. |
Вудилище Shimano серфовое Vengeance DX TE Surf 4.30m max 200g (VDXSFTE4320 | 4 430 грн. |
Shimano Вудилище Shimano серфовое Vengeance DX TE Surf 4.30m max 200g (VDX | 4 430 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →