Свердловинний насос Shimge 3SEm1.8/27T
Shimge 3SEm1.8/27T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimge 3SEm1.8/27T
Насос свердловинний SHIMGE відцентровий багатоступінчастий 750Вт Hmax 115м | 9 889 грн. |
Насос свердловинний SHIMGE 3SE(m) 1.8/27T-0.75 кВт, Н 115(88)м, Q 45(30)л/ | 9 889 грн. |
Насос свердловинний SHIMGE відцентровий багатоступінчастий 750Вт Hmax 115м | 9 889 грн. |
Модификації Shimge 3SEm1.8/27T
Ціни на Shimge 3SEm1.8/27T |
---|---|---|---|---|
Shimge 3SEm1.8/10T | від 6 329 грн. | 4 пропозиції | ||
Shimge 3SEm1.8/14T | від 7 741 грн. | 4 пропозиції | ||
Shimge 3SEm1.8/20T | від 9 756 грн. | 4 пропозиції | ||
Shimge 3SEm1.8/27T | від 9 889 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →