Свердловинний насос Shimge 3SEm2.5/20T
Товар застарів 5 703 грн. Макс. продуктивність (л/год): 3600; Макс. напір (м): 83; Споживана потужність (Вт): 750; Країна походження бренду: Китай; Габарити (ДхВ): 78x1305; |
Shimge 3SEm2.5/20T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Shimge 3SEm2.5/20T
Ціни на Shimge 3SEm2.5/20T |
---|---|---|---|---|
Shimge 3SEm1.8/10T | від 6 329 грн. | 4 пропозиції | ||
Shimge 3SEm1.8/14T | від 7 741 грн. | 4 пропозиції | ||
Shimge 3SEm1.8/20T | від 9 756 грн. | 4 пропозиції | ||
Shimge 3SEm1.8/27T | від 9 889 грн. | 3 пропозиції |