Циркуляційний насос Shimge CPH 25-50F 8 м DN 50
Товар застарів 4 251 грн. Основне призначення: для систем опалення; Принцип дії: відцентровий; Тип ротора: "мокрий"; Продуктивність (л/год): 18000; Напір (м): 8; Макс. t рідини (°С): 100; швидкостей роботи: 1 швидкість; Макс. споживана потужність (Вт): 410; Напруга мережі: 220 В; З'єднання: фланець; Вхід. отвір: DN 50 |
Shimge CPH 25-50F 8 м
DN 50
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:18000 л/год
Макс. напір:8 м
Споживана потужність:410 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики CPH 25-50F
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Shimge CPH 25-50F
Ціни на Shimge CPH 25-50F |
---|---|---|---|---|
Shimge CPH 40-50F 17 м DN 50 | від 13 073 грн. | 3 пропозиції | ||
Shimge CPH 110-50F 20 м DN 50 | від 14 391 грн. | 3 пропозиції | ||
Shimge CPHS 150-40F 25 м DN 40 | від 19 893 грн. | 3 пропозиції | ||
Shimge CPHS 220-40F 30 м DN 40 | від 22 724 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →