Циркуляційний насос Shimge CPH 40-50F 17 м DN 50
Shimge CPH 40-50F 17 м
DN 50
CPHпродуктивний
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:21000 л/год
Макс. напір:17 м
Споживана потужність:900 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики CPH 40-50F
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimge CPH 40-50F 17 м DN 50
Насос циркуляційний SHIMGE CPH40-50F, Hmax 17м, Qmax 350 л/хв, 0,9 кВт 104 | 13 073 грн. |
Циркуляційний насос SHIMGE CPH40-50F 1047119 | 13 073 грн. |
Циркуляційний насос SHIMGE CPH40-50F | 13 073 грн. |
Модификації Shimge CPH 40-50F
Ціни на Shimge CPH 40-50F |
---|---|---|---|---|
Shimge CPH 40-50F 17 м DN 50 | від 13 073 грн. | 3 пропозиції | ||
Shimge CPH 110-50F 20 м DN 50 | від 14 391 грн. | 3 пропозиції | ||
Shimge CPHS 150-40F 25 м DN 40 | від 19 893 грн. | 3 пропозиції | ||
Shimge CPHS 220-40F 30 м DN 40 | від 22 724 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →