Циркуляційний насос Shimge XP40-16F-250 16 м
Shimge XP40-16F-250 16 м
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:15000 л/год
Макс. напір:16 м
Споживана потужність:1000 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики XP40-16F-250
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimge XP40-16F-250 16 м
Усі ціни 6 →Насос циркуляційний SHIMGE з мокрим ротором 1000Вт 15м³/ч Hmax 16м фланцев | 15 836 грн. |
Насос циркуляц.фланц. XP40-16F-250 1,0кВт Hmax 16м Qmax 250 л/мин. DN40 25 | 15 836 грн. |
Циркуляційний насос SHIMGE XP40-16F-250, фланець, Qmax 250л/хв, 1,0 кВт 10 | 15 836 грн. |
Циркуляційний насос SHIMGE XP40-16F-250, фланець, Qmax 250л/хв, 1,0 кВт | 15 836 грн. |
Насос циркуляційний SHIMGE з мокрим ротором 1000Вт 15м/ч Hmax 16м фланцеве | 15 836 грн. |
Насос циркуляційний SHIMGE XP40-16F-250 1,0 кВт | 15 838 грн. |
Модификації Shimge XP40-16F-250
Ціни на Shimge XP40-16F-250 |
---|---|---|---|---|
Shimge XP40-9F-250 9 м | від 12 658 грн. | 7 пропозицій | ||
Shimge XP40-12F-250 12 м | від 15 723 грн. | 8 пропозицій | ||
Shimge XP40-16F-250 16 м | від 15 836 грн. | 6 пропозицій | ||
Shimge XP40-18F-250 18 м | від 16 740 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →