Циркуляційний насос Shimge XPS 25-6-130B 6 м 1 1/2" 130 мм
Shimge XPS 25-6-130B 6 м
1 1/2"
130 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3000 л/год
Макс. напір:6 м
Споживана потужність:90 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики XPS 25-6-130B
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimge XPS 25-6-130B 6 м 1 1/2" 130 мм
Усі ціни 7 →Насос циркуляційний SHIMGE з мокрим ротором 90Вт 3м³/ч Hmax 6м 1 1/2" XPS | 2 223 грн. |
Насос циркуляційний SHIMGE XPS 25-6-130B, Qmax=3м³ 1042065 | 2 223 грн. |
Циркуляційний насос SHIMGE XPS 25-6-130B 1042065 | 2 223 грн. |
Насос циркуляційний SHIMGE XPS 25-6-130B, Qmax=3м | 2 223 грн. |
Циркуляційний насос SHIMGE XPS 25-6-130B 1042065 | 2 223 грн. |
Насос циркуляційний SHIMGE з мокрим ротором 90Вт 3м/ч Hmax 6м 1 1/2" XPS 2 | 2 223 грн. |
Насос циркуляційний SHIMGE XPS 25-6-130B | 2 223 грн. |
Модификації Shimge XPS 25-6-130B
Ціни на Shimge XPS 25-6-130B |
---|---|---|---|---|
Shimge XPS 25-6-130B 6 м 1 1/2" 130 мм | від 2 223 грн. | 7 пропозицій | ||
Shimge XPS 25-6-180B 6 м 1 1/2" 180 мм | від 2 249 грн. | 7 пропозицій | ||
Shimge XPS 20-6-130B 6 м 1 1/4" 130 мм | від 2 215 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →