Електропростирадло Shine ECB 1/220 (99510)
Shine ECB 1/220 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shine ECB 1/220
Усі ціни 9 →Електроковдра, 165х100 см, Україна, гарантія S | 990 грн. |
Електропростирадло Shine ЕП-1/220 Односпальне, 100х160 см, Плавне регулюва | 1 053 грн. |
Электропростынь полуторне Shine 100x160 див. | 990 грн. |
Електроковдра полуторна ЄСВ 1/220 (165*100см) Shine | 1 400 грн. |
Електропростирадло SHINE EK-1/220 (100x160 см) | 990 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →