Сушарка для взуття Shine ECB-12/220M
Shine ECB-12/220M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shine ECB-12/220M
Усі ціни 7 →Електросушарка для взуття "Комфорт" Shine | 175 грн. |
Електросушарка для взуття "УЮТ" Shine | 178 грн. |
Електросушарка для взуття сушарка універсальна Shine Red | 279 грн. |
Сушарка для взуття SHINE ЕСВ-12/220М жіноча | 175 грн. |
Електросушарка для взуття жіночого SHINE ЕСВ-12/220М | 175 грн. |
Сушарка для взуття SHINE ЕСВ-12/220М жіноча | 191 грн. |
Електросушарка для взуття універсальне просте та надійне сушіння SHINE 12 | 299 грн. |
Додаткові функції і можливості сушарки для взуття Shine ECB-12/220M:
- Вага — 0.3 кг
РекомендуємоПорівняти в таблиці →