LED лампа Sho-Me F3 H4 6500K 2pcs
Sho-Me F3 H4 6500K 2pcs |
|
Світлодіодна лампа з вбудованим драйвером, що працює в широкому діапазоні напруги від 11 до 30 В. Модель доведеться легковикам і вантажним автомобілям з поширеним цоколем H4. Призначається вона для встановлення в поєднану головну оптику з перемиканням між ближнім та далеким світлом. Завдяки компактним розмірам Sho-Me F3 H4 6500K вільно поміщається у фари з обмеженим вільним простором, будучи гідною заміною на штатні галогенні лампи.
Джерелами світла конструкції моделі виступають 12 світлодіодних елементів типу CSP (по 6 з кожного боку). Температура світлового потоку від лампи становить 6500К – це холодне біле світло. Також модель порадує високими показниками світлового потоку (4000 лм) та гарним світлотіньовим кордоном. Триматися лампою «у холодному розумі» допомагає пасивна система охолодження, представлена радіатором з великою площею теплообміну для відведення тепла від діодів, що допомагає уникнути їхнього перегріву. У цій комплектації передбачається дві LED-лампи головного світла.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sho-Me 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sho-Me.
Купити Sho-Me F3 H4 6500K 2pcs
Усі ціни 9 →Led лампы Sho-Me F3 H4 20W | 1 670 грн. |
Sho-Me F3 H4 20W | 1 578 грн. |
Комплект світлодіодних ламп Sho-Me F3 H4 20W | 1 721 грн. |
Автолампи Sho-Me SM F3 H4 6500K 20W | 1 721 грн. |
LED лампи Sho-Me F3 H4 6500K 25W | 1 930 грн. |