LED лампа Sho-Me F6 H3 6500K 32W 2pcs
Sho-Me F6 H3 6500K 32W 2pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sho-Me 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sho-Me.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sho-Me F6 H3 6500K 32W 2pcs
Sho-Me F6 H3 32W | 1 430 грн. |
Комплект світлодіодних ламп Sho-Me F6 H3 32W | 1 519 грн. |
Світлодіодні лампи Sho-Me F6 Н3 32W 5000Lm 6500K (2шт) | 1 499 грн. |
LED автолампи Sho-Me F6 H3 32W | 1 519 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →