Ксенон Sho-Me H3 6000K 35W Kit
Sho-Me H3 6000K 35W Kit |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sho-Me 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sho-Me.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sho-Me H3 6000K 35W Kit
Комплект ксенону Sho-Me H3 6000К (6156837624) | 1 736 грн. |
Комплект ксенону Sho-Me H3 6000К Infolight (Н3 6К S-M I) | 2 016 грн. |
Комплект ксенону Sho-Me H3 6000К Infolight +50 (Н3 6К S-M I 50) | 2 128 грн. |
Модификації Sho-Me H3 6000K 35W Kit
Ціни на Sho-Me H3 6000K 35W Kit |
---|---|---|---|---|
Sho-Me H3 6000K 35W 1pcs | від 216 грн. |
Sho-Me H3 6000K 35W Kit | від 1 736 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →