Домкрат Shturmovik BBC-1500
Shturmovik BBC-1500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shturmovik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shturmovik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shturmovik BBC-1500
Усі ціни 8 →Механический ромбовидный домкрат Штурмовик BBC-1500 | 682 грн. |
Домкрат механічний гвинтовий ромб Штурмовик 1.5 т висота підйому 390 мм 2. | 625 грн. |
Механический ромбовидный домкрат Штурмовик BBC-1500 | 545 грн. |
Домкрат механічний 1,5т. ШТУРМОВИК [BBC-1500] | 499 грн. |
Домкрат гвинтовий ромб 1.5т Штурмовик BBC-1500 | 530 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →