Кавоварка Siemens EQ.500 classic TP501R09 чорний
Відео 3Фото 5 |
Siemens EQ.500 classic TP501R09 чорний сріблястий чорний |
|
Повністю автоматична кавова машина (кофеварка) для приготування еспресо і кавово-молочних напоїв на його основі. Належить до продуктів лінійки Siemens EQ.500 2019-го року, машини якої відрізняються інтуїтивно-зрозумілим управлінням і простотою обслуговування. Позиціонується як модель середньої цінової категорії, призначена для активного побутового/офісного використання. Обладнана передовий цифровою системою управління з практичною сенсорною поверхнею і екраном CoffeeSelect Display.
Може швидко готувати еспресо, американо, макіато, флет уайт, капучино і лате макіато. Процес збивання молока повністю автоматизований і не потребує активної участі користувача. Передбачена можливість регулювання об'єму, міцності і температури напоїв. Ще одним важливою перевагою кавоварки Siemens EQ.500 classic є вбудована млинок CeramDrive з керамічними жорнами. Завдяки високій твердості металу, вона відрізняється підвищеною довговічністю і забезпечує багатоступінчасте регулювання дисперсності помелу. За швидкий підігрів води відповідає проточний термоблок потужністю 1500 Вт, а знімний заварювальний вузол і надійна помпа, розрахована на максимальний тиск до 19 бар, оптимізують процес екстракції. Машина має надійний захист від дітей та підтримує ефективну процедуру самоочищення. Функція AromaDouble Shot дозволяє заварити підбадьорливий подвійний еспресо в одній чашці.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Siemens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Siemens.
Купити Siemens EQ.500 classic TP501R09 чорний
Усі ціни 25 →Повністю автоматична кавомашина SIEMENS TP503R09 | 17 999 грн. |
Кава-машина SIEMENS TP503R09 | 17 999 грн. |
Кавомашина Siemens EQ.500 Сlassic TP501R09 | 20 329 грн. |
Кавомашина автоматична Siemens EQ.500 classic TP501R09 | 19 265 грн. |
Кавомашина автоматична Siemens EQ.500 classic TP501R09 | 19 600 грн. |
- Система SensoFlow контролює температуру для правильного заварювання кави
- AromaDouble Shot — приготування напою подвійної міцності без присмаку гіркоти
Модификації Siemens EQ.500 classic TP501R09
Ціни на Siemens EQ.500 classic TP501R09 |
---|---|---|---|---|
Siemens EQ.500 classic TP507R04 сріблястий | від 18 810 грн. | 7 пропозицій | ||
Siemens EQ.500 classic TP501R09 чорний | від 17 999 грн. | 25 пропозицій |