Кавоварка Siemens EQ.500 classic TP507R04 сріблястий
Відео 3Фото 6 |
Siemens EQ.500 classic TP507R04 сріблястий сріблястий чорний |
|
Автоматизована брендова кавоварка середнього класу для приготування еспресо і кавово-молочних напоїв на його основі. Належить до продуктів лінійки Siemens EQ.500 зразка 2019 року, моделі якої відрізняються інтуїтивно-зрозумілим управлінням, хорошою продуктивністю і простотою обслуговування. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для активного побутового/офісного використання.
Кавоварка Siemens EQ.500 classic TP507R04 обладнана й цифровою системою управління з практичною сенсорною поверхнею і екраном CoffeeSelect Display (кольорова TFT-матриця екрану вбудована у верхню грань корпусу, що може викликати проблему її доступності при установці на високому столі). Ця модель може швидко приготувати еспресо, американо, Еспресо макіато, флет уайт, капучіно, лате макіато, гаряче молоко і воду для заварювання чаю.
Процес збивання молока повністю автоматизований і не потребує активної участі користувача. Є можливість регулювання об'єму, міцності і температури напоїв. Ще однією важливою перевагою такої кавомашини є вбудована кавомолка CeramDrive з довговічними керамічними жорнами. За швидкий підігрів води відповідає проточний термоблок потужністю 1500 Вт. Легко очищається знімний заварювальний вузол і надійна помпа, розрахована на тиск до 15 бар, оптимізують процес екстракції.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Siemens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Siemens.
Купити Siemens EQ.500 classic TP507R04 сріблястий
Усі ціни 7 →Siemens EQ.500 Classic TP507R04 | 18 954 грн. |
Siemens TP 507R04 | 18 810 грн. |
Автоматична Кофемашина Siemens TP507R04 | 27 724 грн. |
Siemens EQ.500 classic TP507R04 | 34 809 грн. |
Siemens EQ.500 classic TP507R04 | 35 658 грн. |
Автоматична Кофемашина Siemens EQ.500 Classic TP507R04 | 23 399 грн. |
Кофемашина автоматическая Siemens EQ.500 Classic TP507R04 | 21 036 грн. |
- Система SensoFlow контролює температуру для правильного заварювання кави
- AromaDouble Shot — приготування напою подвійної міцності без присмаку гіркоти
Модификації Siemens EQ.500 classic TP507R04
Ціни на Siemens EQ.500 classic TP507R04 |
---|---|---|---|---|
Siemens EQ.500 classic TP507R04 сріблястий | від 18 810 грн. | 7 пропозицій | ||
Siemens EQ.500 classic TP501R09 чорний | від 17 999 грн. | 26 пропозицій |