Кавоварка Siemens EQ.500 integral TQ503R01 сріблястий
Відео 3Фото 4 |
Siemens EQ.500 integral TQ503R01 сріблястий |
|
CoffeeSelect Display — сенсорні кнопки на передній панелі для швидкого приготування популярних напоїв.
SinglePortion — автоматична функція кавоварки після кожного приготування.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Siemens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Siemens.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Siemens EQ.500 integral TQ503R01 сріблястий
Усі ціни 18 →Кавомашина автоматична Siemens EQ.500 Integral TQ503R01 | 24 200 грн. |
Кавомашина автоматична Siemens EQ.500 Integral TQ503R01 | 19 900 грн. |
Siemens EQ.500 Integral TQ503R01 | 18 599 грн. |
Кавомашина автоматична Siemens EQ.500 Integral TQ503R01 | 23 216 грн. |
Siemens EQ.500 Integral TQ503R01 | 18 999 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кавоварки Siemens EQ.500 integral TQ503R01:
- Система SensoFlow контролює температуру для правильного заварювання кави
- AromaDouble Shot — приготування напою подвійної міцності без присмаку гіркоти
Модификації Siemens EQ.500 integral TQ503R01
Ціни на Siemens EQ.500 integral TQ503R01 |
---|---|---|---|---|
Siemens EQ.500 integral TQ505R02 білий | від 26 070 грн. | 9 пропозицій | ||
Siemens EQ.500 integral TQ505R03 нержавіюча сталь | від 28 618 грн. | 12 пропозицій | ||
Siemens EQ.500 integral TQ503R01 сріблястий | від 18 599 грн. | 18 пропозицій | ||
Siemens EQ.500 integral TQ505R09 чорний | від 20 500 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →