Кавоварка Siemens EQ.500 integral TQ505R02 білий (TQ505R02)
Відео 3Фото 7 |
Siemens EQ.500 integral TQ505R02 білий |
|
Багатоцільова автоматична кавоварка побутового класу для приготування еспресо і кавово-молочних напоїв на його основі. Належить до машин популярної лінійки Siemens EQ.500, позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2020 року. Призначена для використання в умовах домашньої кухні або малого офісу, здатна задовольнити потреби самого широкого кола користувачів. Обладнана цифровою системою управління CoffeeSelect Display зі зручною сенсорною поверхнею, екраном і можливістю гнучкого налаштування (кольоровий TFT-екран знаходиться на верхній грані корпусу).
Кавоварка Siemens EQ.500 integral TQ505R02 здатна оперативно готувати еспресо, американо, флет уайт, капучіно, лате макіато, молочну піну, гарячу воду і гаряче молоко (процес збивання молока парою автоматизований повністю і не потребує участі користувача). Завдяки системі управління, є можливість регулювання об'єму і міцності напою, а також зміни його температури. Також доступна налаштування ступеня подрібнення зерна у вбудованій кавомолці, оснащеної керамічними робочими поверхнями. За підігрів води відповідає потужний проточний термоблок (1500 Вт), а знімний заварювальний вузол і надійна помпа (до 15 бар) створюють всі умови для повноцінної екстракції ароматних кавових масел. Функція SinglePortion може виконувати автоматичну самоочищення машини.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Siemens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Siemens.
Купити Siemens EQ.500 integral TQ505R02 білий
Усі ціни 8 →Siemens EQ.500 Integral TQ507R02 | 26 180 грн. |
Siemens TQ507R02 | 26 070 грн. |
Кофемашина автоматическая Siemens EQ.500 Integral TQ507R02 | 24 100 грн. |
Siemens EQ.500 integral TQ505R02 | 38 048 грн. |
Кавомашина автоматична Siemens EQ.500 Integral TQ507R02 | 28 119 грн. |
- Система SensoFlow контролює температуру для правильного заварювання кави
- AromaDouble Shot — приготування напою подвійної міцності без присмаку гіркоти
Модификації Siemens EQ.500 integral TQ505R02
Ціни на Siemens EQ.500 integral TQ505R02 |
---|---|---|---|---|
Siemens EQ.500 integral TQ505R02 білий | від 24 100 грн. | 8 пропозицій | ||
Siemens EQ.500 integral TQ505R03 нержавіюча сталь | від 29 002 грн. | 9 пропозицій | ||
Siemens EQ.500 integral TQ503R01 сріблястий | від 18 599 грн. | 15 пропозицій | ||
Siemens EQ.500 integral TQ505R09 чорний | від 20 500 грн. | 11 пропозицій |