Кавоварка Siemens EQ.500 integral TQ505R09 чорний (TQ505R09)
Відео 3Фото 4 |
Siemens EQ.500 integral TQ505R09 чорний |
|
Продуктивна автоматизована побутова кавоварка для приготування еспресо і значного асортименту кавово-молочних напоїв на його основі. Належить до машин сімейства Siemens EQ.500, позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2020 року. Орієнтована на використання в умовах домашньої кухні або малого офісу, здатна задовольнити потреби самого широкого кола користувачів. Важливою особливістю цієї моделі стала фірмова цифрова система управління CoffeeSelect Display з практичною сенсорною поверхнею, можливістю гнучкого налаштування робочих параметрів і яскравим екраном.
Варто додати, що кольорова TFT-матриця екрану вбудована в верхню грань корпусу, що може викликати проблему її доступності при установці на високому столі. Кавоварка Siemens EQ.500 integral TQ505R09 здатна готувати Одиночний / подвійний еспресо, американо, флет уайт, капучіно, лате макіато, молочну піну, гарячу воду і підігріте молоко процес збивання молока парою виконується автоматично і не втручання людини. Передбачено регулювання об'єму, міцності і температури напою. Також можливе Налаштування ступеня подрібнення зерен у вбудованій кавомолці, обладнаній керамічними робочими поверхнями. За швидкий підігрів води відповідає проточний нагрівач потужністю 1500 Вт, а знімний заварювальний блок і довговічна помпа (до 15 бар) створюють оптимальні умови для екстракції.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Siemens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Siemens.
Купити Siemens EQ.500 integral TQ505R09 чорний
Усі ціни 14 →Кавомашина автоматична Siemens EQ.500 integral black TQ505R09 | 20 500 грн. |
Кавомашина автоматична Siemens EQ.500 integral black TQ505R09 | 23 572 грн. |
Кавомашина автоматична Siemens EQ.500 integral black TQ505R09 | 22 050 грн. |
Siemens EQ.500 integral TQ505R09 | 20 650 грн. |
Кавоварка Siemens EQ.500 integral black TQ505R09 | 23 044 грн. |
- Система SensoFlow контролює температуру для правильного заварювання кави
- AromaDouble Shot — приготування напою подвійної міцності без присмаку гіркоти
Модификації Siemens EQ.500 integral TQ505R09
Ціни на Siemens EQ.500 integral TQ505R09 |
---|---|---|---|---|
Siemens EQ.500 integral TQ505R02 білий | від 26 070 грн. | 11 пропозицій | ||
Siemens EQ.500 integral TQ505R03 нержавіюча сталь | від 27 642 грн. | 12 пропозицій | ||
Siemens EQ.500 integral TQ503R01 сріблястий | від 18 599 грн. | 18 пропозицій | ||
Siemens EQ.500 integral TQ505R09 чорний | від 20 500 грн. | 14 пропозицій |