Кавоварка Siemens EQ.700 TQ705R03 нержавіюча сталь
Фото 5 |
Siemens EQ.700 TQ705R03 нержавіюча сталь |
|
Підсвічування чашок. Автоматичне очищення молочної системи.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Siemens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Siemens.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Siemens EQ.700 TQ705R03 нержавіюча сталь
Усі ціни 9 →Кавомашина автоматична Siemens EQ.700 TQ705R03 | 53 722 грн. |
Кавомашина автоматична Siemens EQ.700 TQ705R03 | 44 999 грн. |
Siemens EQ.700 Integral TQ705R03 | 47 580 грн. |
Кавоварка Siemens EQ.700 TQ705R03 | 51 383 грн. |
Кавомашина автоматична Siemens EQ.700 TQ705R03 | 51 999 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →