Рюкзак Sierra Designs Flex Capacitor 40-60 60 л
Відео 4Фото 8 |
Sierra Designs Flex Capacitor 40-60 |
|
Можливість збільшення обсягу за рахунок регулювання натягу фронтальних строп.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sierra Designs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sierra Designs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sierra Designs Flex Capacitor 40-60 60 л
Усі ціни 42 →Рюкзак Sierra Designs Flex Capacitor 40-60 M-L bering blue belt S-M (80710 | 10 080 грн. |
Рюкзак Sierra Designs Flex Capacitor 40-60 M-L bering blue belt M-L 807102 | 10 080 грн. |
Наплічник Sierra Designs Flex Capacitor 40-60L (розмір Small-Medium) | 9 780 грн. |
Рюкзак Sierra Designs Flex Capacitor 40-60 M-L peat belt S-M (80710220PT2- | 10 080 грн. |
Рюкзак Sierra Designs Flex Capacitor 40-60 M-L bering blue belt S-M 807102 | 10 080 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sierra Designs Flex Capacitor 40-60
Ціни на Sierra Designs Flex Capacitor 40-60 |
---|---|---|---|---|
Sierra Designs Flex Capacitor 25-40 40 л | від 8 980 грн. | 21 пропозиція | ||
Sierra Designs Flex Capacitor 40-60 60 л | від 9 780 грн. | 42 пропозиції | ||
Sierra Designs Flex Capacitor 60-75 75 л | від 10 500 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →