Спальний мішок Sierra Designs Nitro 800F 20 Regular
Відео 2Фото 8 |
Sierra Designs Nitro 800F 20 Regular легкийпух 188x74 см, t -4 °C198, t -2 °C |
|
Розрахований на зріст до 183 см.
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sierra Designs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sierra Designs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sierra Designs Nitro 800F 20 Regular
Усі ціни 6 →Спальний мішок Sierra Designs Nitro 800F 20 Regular 70604318R | 10 752 грн. |
Sierra Designs спальник Nitro 800F 20 Regular | 13 440 грн. |
Спальник Sierra Designs Nitro 800F 20 Regular (70604318R) | 11 816 грн. |
Sierra Designs спальник Nitro 800F 20 Regular (70604318R) | 11 816 грн. |
Спальник Sierra Designs Nitro 800F 20 Regular (1012-70604318R) | 13 440 грн. |
Пуховий спальний мішок Sierra Designs Nitro 800F 20 Regular (70604318R) | 13 440 грн. |
Відеоогляди
Габарити внутрішнього простору:
- Внутрішня окружність в області грудей: 157 см
- Внутрішня окружність в області стегон: 142 см
- Внутрішня окружність в області ніг: 102 см
Модификації Sierra Designs Nitro 800F 20 Regular
Ціни на Sierra Designs Nitro 800F 20 Regular |
---|---|---|---|---|
Sierra Designs Nitro 800F 20 W | від 10 752 грн. | 6 пропозицій | ||
Sierra Designs Nitro 800F 20 Regular | від 10 752 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →