Пістолет для герметика Sigma 2723021
Sigma 2723021 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 2723021
Пистолет для герметика Sigma 225мм скелет (2723021) 2723021 | 165 грн. |
Пістолет для герметиків Sigma 225 мм скелет (2723021) | 109 грн. |
Пістолет для герметиків 225мм (скелет) SIGMA (2723021) | 96 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →