Молоток Sigma 4315011 (260404)
Відео 1Фото 6 |
Sigma 4315011 225 г450 г |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 4315011
Усі ціни 7 →Молоток Sigma с цвеходером 450г фибергласовая ручка (магнит) (4315011) 431 | 278 грн. |
Молоток-цвяходер Sigma 450г фібергласова ручка (магніт) 4315011 4315011 | 230 грн. |
Молоток-цвяходер Sigma c ручкою зі скловолокна 450 г (4315011) | 230 грн. |
Молоток-цвяходер 450г фібергласова ручка (магніт) SIGMA (4315011) | 230 грн. |
Молоток-цвяходер Sigma 450г фібергласова ручка (магніт) 4315011 | 230 грн. |
Молоток-цвяходер 450г фібергласова ручка, паз з магнітом під цвях SIGMA 43 | 267 грн. |
Молоток Sigma з цвяходером 450г фібергласова ручка (магніт) (4315011) | 314 грн. |
Відеоогляди
Модификації Sigma 4315011
Ціни на Sigma 4315011 |
---|---|---|---|---|
Sigma 4315021 | від 185 грн. | 7 пропозицій | ||
Sigma 4315011 | від 230 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →