Будівельний степлер Sigma 6713011
Відео 3Фото 5 |
Sigma 6713011 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 6713011
Степлер пневматический Sigma 6713011 | 1 496 грн. |
Sigma Степлер пневматический Sigma (скоба 12.8(6-16)0,9Х0,6) (6713011) | 1 492 грн. |
Степлер пневматичний Sigma 12.8 x 6-16 мм (6713011) | 1 492 грн. |
Степлер пневматичний (скоба 12.8(6-16)0.90.6) SIGMA (6713011) | 1 492 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →