Пряма шліфмашина Sigma 6732351
Фото 11 |
Sigma 6732351 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 6732351
Прямая шлифовальная машина Sigma 6732351 | 826 грн. |
Шліфмашина Sigma 25000 об / хв. (6732351) | 851 грн. |
Пряма шліфувальна машина SIGMA 6732351 | 800 грн. |
Sigma Шлифмашинка прямая пневматическая Sigma пластиковый корпус 25000 об/ | 851 грн. |
Шліфмашинка пряма пневматична 25000об/хв SIGMA (6732351) | 851 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →