Ексцентрикова шліфмашина Sigma 6733511
Фото 8 |
Sigma 6733511 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 6733511
Усі ціни 6 →Вибрационная шлифмашина Sigma 6733511 | 1 456 грн. |
Шліфмашина Sigma 50 мм. (6733511) | 1 499 грн. |
Sigma Шлифмашинка угловая пневматическая Sigma 50 мм (6733511) | 1 499 грн. |
Вібраційна шліфмашина SIGMA 6733511 | 1 409 грн. |
Шліфмашинка кутова пневматична Sigma 50 мм (6733511) | 1 499 грн. |
Шліфмашинка кутова пневматична 50мм SIGMA (6733511) | 1 499 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →