Фарбопульт Sigma 6812041
Фото 9 |
Sigma 6812041 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 6812041
Фарбопульт Sigma HVLP-mini 0.8 мм з верхнім баком 100 мл Green (6812041) | 612 грн. |
Фарбопульт Sigma HVLP-mini 0.8 мм з верхнім баком 100 мл Green (6812041) | 499 грн. |
Sigma Краскораспылитель Sigma HVLP-mini ?0.8 (зел) в/б (пласт) (6812041) | 612 грн. |
Фарборозпилювач Sigma HVLP-mini 0.8 мм з верхнім баком 100 мл Green (68120 | 612 грн. |
Фарборозпилювач HVLP-mini 0.8 (зел) в/б (пласт) SIGMA (6812041) | 612 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →