Велокомп'ютер / спідометр Sigma BC 10.0 WL
Фото 3 |
Sigma BC 10.0 WL
Тип:бездротовий
Дисплей:3 рядковий
Статистика:швидкість
Датчики:термометр
Всі характеристики
Характеристики BC 10.0 WL
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma BC 10.0 WL
Усі ціни 7 →Велокомп'ютер Sigma BC 10.0 WL (чорний) SD10211 | 1 999 грн. |
Велокомпьютер Sigma BC 10.0 WL ATS SD10211 | 1 999 грн. |
Велокомп'ютер Sigma BC 10.0 WL SD10211 | 1 999 грн. |
SIGMA Велокомпьютер BC 10.0 WL Sigma Sport SD10211 | 1 999 грн. |
Велокомпьютер Sigma Sport BC 10.0 WL SD10211 | 1 999 грн. |
Велокомп'ютер Sigma BC 10.0 WL (чорний) SD10211 | 1 999 грн. |
Велокомп'ютер Sigma BC 10.0 WL Sigma Sport | 1 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →