Фарбопульт Sigma Refine 6811261
Фото 8 |
Sigma Refine 6811261 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma Refine 6811261
Усі ціни 7 →Краскопульт Refine 6811261 | 1 499 грн. |
Фарборозпилювач Refine HP d1,7мм (6811261) | 1 495 грн. |
Фарбопульт Sigma НР Ø1.7 мм. (6811261) | 1 495 грн. |
Refine Краскораспылитель Refine НР 1.7мм 170-285л/мин 3бар н/б 650мл (мет) | 1 495 грн. |
Фарборозпилювач Refine HP 1.7 мм 650 мл (6811261) 6811261 | 1 495 грн. |
Фарборозпилювач Refine HP 1.7 мм 650 мл (6811261) | 1 495 грн. |
Фарборозпилювач НР 1.7 мм 170-285 л/хв 3 бар н/б 650 мл (мет) REFINE (6811 | 1 495 грн. |
Модификації Sigma Refine 6811261
Ціни на Sigma Refine 6811261 |
---|---|---|---|---|
Sigma Refine 6811241 | від 1 495 грн. | 8 пропозицій | ||
Sigma Refine 6811251 | від 1 495 грн. | 8 пропозицій | ||
Sigma Refine 6811261 | від 1 495 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →