Фарбопульт Sigma Refine 6812321
Фото 4 |
Sigma Refine 6812321 сопло 0.8 ммсопло 1 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma Refine 6812321
Усі ціни 7 →Краскопульт Refine 6812321 | 1 016 грн. |
Фарбопульт Sigma HVLP ?1.0 мм. (6812321) | 1 046 грн. |
Фарборозпилювач Refine HVLP d1,0мм (6812321) | 1 021 грн. |
Фарбопульт Sigma HVLP Ø1.0 мм. (6812321) | 1 046 грн. |
Refine Краскораспылитель Refine HVLP 1.0мм 60-170л/мин 1.5-2бар в/б 100мл | 1 046 грн. |
Фарборозпилювач Refine HVLP 1 мм 100 мл (6812321) | 1 046 грн. |
Фарборозпилювач HVLP 1.0 мм 60-170 л/хв 1.5-2 бар в/б 100 мл (пласт) REFIN | 1 046 грн. |
Модификації Sigma Refine 6812321
Ціни на Sigma Refine 6812321 |
---|---|---|---|---|
Sigma Refine 6812311 | від 848 грн. | 6 пропозицій | ||
Sigma Refine 6812321 | від 1 016 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →