Powerbank Silicon Power GP15 10000 (SP10KMAPBKGP150W)
Фото 9 |
Silicon Power GP15 10000 10000 мАгод20000 мАгод |
|
Компактний повербанк від відомого тайванського бренду Silicon Power, призначений для живлення енергією мобільних гаджетів далеко від розетки. Для цього модель озброюється двома вихідними повнорозмірними портами USB A. Про швидку зарядку тут не йдеться - обидва роз'єми видають максимальну потужність 10.5 Вт, яка складається напругою 5 В і силою струму 2.1 А. У корпус повербанка упакована літій-полімерна батарея ємністю 10000 мА з яких на підключені аксесуари можна видати близько 6300 мАгод ємності.
Умовний Android-смартфон можна повністю зарядити від портативної батареї до півтора раза, планшет – один раз. Заряджається повербанк через гнізда microUSB та USB type C. На повну процедуру поповнення енергетичних запасів у комірках батареї витрачається 6 годин. Модель виконана у пластиковому корпусі завтовшки 16.8 мм, важить вона близько 220 грам. Крім того, Powerbank-акумулятор підкуповує демократичною вартістю, яка мінімальним чином б'є по товщині гаманця потенційного покупця.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Купити Silicon Power GP15 10000
Усі ціни 24 →Зовнішній акумулятор (Power Bank) Silicon Power GP15 10000mAh White (SP10K | 1 136 грн. |
Зовнішній акумулятор Silicon Power GP15 Power Bank 10000mAh White (SP10KMA | 644 грн. |
Внешний аккумулятор Silicon Power GP15 Power Bank 10000mAh White (SP10KMAP | 604 грн. |
Silicon Power GP15 10000mAh Input 5V/2A Micro-USB/Type-C Output 2*USB-A | 249 грн. |
Power Bank Silicon Power GP15 10000mAh, USB-A*2(5V/max.2.1A) (SP10KMAPBKGP | 629 грн. |
Модификації Silicon Power GP15 10000
Ціни на Silicon Power GP15 10000 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power GP15 10000 | від 249 грн. | 25 пропозицій | ||
Silicon Power GS15 20000 | від 459 грн. | 2 пропозиції |