Powerbank Silicon Power QP55 10000 (SP10KMAPBKQP550K)
Фото 8 |
Silicon Power QP55 10000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power QP55 10000
Усі ціни 11 →Зовнішній акумулятор (павербанк) Silicon Power QP55 10000 mAh Black (SP10K | 1 057 грн. |
Аккумулятор универсальный Powerbank 10000mAh Silicon Power QP55 Black SP10 | 713 грн. |
УМБ (Power Bank) Silicon Power QP55 10000 mAh Black | 739 грн. |
Silicon Power QP55 10000 mAh Black (SP10KMAPBKQP550K) SP10KMAPBKQP550K | 769 грн. |
Silicon Power QP55 10000 mAh Black (SP10KMAPBKQP550K) SP10KMAPBKQP550K | 710 грн. |
ще 6 пропозицій
Класний павербанк, компактний та легкий. Зручно що є індикатор заряду та можна заряджати кабелем від айфону Є індикатор заряду та можна заряджати кабелем від айфону Ні Сергей Кузьменко: користуюся Silicon Power QP55 10000 кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Silicon Power QP55 10000
Ціни на Silicon Power QP55 10000 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power QP55 10000 | від 675 грн. | 11 пропозицій | ||
Silicon Power QS55 20000 | від 1 499 грн. | 5 пропозицій | ||
Silicon Power QX55 30000 | від 1 999 грн. | 1 пропозиція |