Жорсткий диск Silicon Power Armor A30 2.5" SP020TBPHDA30S3K 2 ТБ
Відео 2Фото 12 |
Silicon Power Armor A30 2.5" SP020TBPHDA30S3K 2 ТБ 1 ТБ2 ТБ |
|
Фірмова утиліта SP Widget дозволяє розширити функціонал: шифрування даних, резервне копіювання, дані в хмарі, синхронізація, функція PC-lock.
Захист по військовому стандарту США MIL-STD-810G.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power Armor A30 2.5" SP020TBPHDA30S3K 2 ТБ
Усі ціни 68 →Зовнішній жорсткий диск Silicon Power Armor A30 2TB Usb 3.0 Black (SP020TB | 3 283 грн. |
Внешний жесткий диск Silicon Power Armor A30 2TB Usb 3.0 Black (SP020TBPHD | 3 235 грн. |
Жесткий диск внешний проводной Silicon Power Armor a30 2 tb White (sp020tb | 3 477 грн. |
Зовнішній жорсткий диск 2 TB Silicon Power Armor A30 (SP020TBPHDA30S3K) SP | 3 249 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Silicon Power Armor A30 SP020TBPHDA30S3K | 3 262 грн. |
ще 20 пропозицій
1 3 4 10 |
Купував дружині для особистого використання, не помилився. Відмінний захист - падав уже разів 40 і працює без проблем, "бідів" при тесті не показує. Кріплення для кабелю, дуже корисна штука, не треба шукати спочатку Гвинт, а потім кабель. Найголовніше - захист, оскільки користується дружина. Наявність підтримки USB 3.0, тому що доводиться перекидати великі обсяги інформації. Зручне кріплення для кабелю USB на корпусі вінчестера дорогий Артем Ф: користуюся Silicon Power SP020TBPHDA30S3K місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 19 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Silicon Power Armor A30 2.5" SP020TBPHDA30S3K
Ціни на Silicon Power Armor A30 2.5" SP020TBPHDA30S3K |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Armor A30 2.5" SP010TBPHDA30S3K 1 ТБ | від 2 257 грн. | 57 пропозицій | ||
Silicon Power Armor A30 2.5" SP020TBPHDA30S3K 2 ТБ | від 3 074 грн. | 68 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →