Жорсткий диск Silicon Power Armor A75 2.5" SP020TBPHDA75S3S 2 ТБ
Silicon Power Armor A75 2.5" SP020TBPHDA75S3S 2 ТБ |
|
Елегантний і стильний захищений зовнішній жорсткий диск форм-фактора 2.5" із сімейства HDD-накопичувачів Armor A75, яке складається з двох моделей об'ємом 1 або 2 ТБ. Крім ємності (2 ТБ) відрізняється елегантним зовнішнім дизайном стильного та міцного алюмінієвого корпусу, компактними габаритами (товщина 12 мм) і невисоким енергоспоживанням, що важливо під час роботи з мобільними комп'ютерами.
. Виробником заявлено відповідність вимогам армійського стандарту MIL-STD 810G 516.7 (Procedure IV transit drop test) та гарантується повна працездатність пристрою після падіння з висоти до 1,22 м. До комп'ютера підключається за допомогою популярного швидкодіючого інтерфейсу USB 3.2 Gen1, значною пропускною здатністю достатньо для швидкої передачі даних користувача. Об'єму 2 ТБ вистачить для файлів великих робочих проєктів, значних обсягів медіаконтенту UHD/4K-дозвіл та резервних копій.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Купити Silicon Power Armor A75 2.5" SP020TBPHDA75S3S 2 ТБ
Усі ціни 11 →Внешний жесткий диск Silicon Power Armor A75 2 Tb (SP020TBPHDA75S3S) | 3 333 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Silicon Power Armor A75 2 Tb (SP020TBPHDA75S3S) | 3 395 грн. |
Жорсткий диск Silicon Power Armor A75 2 TB (SP020TBPHDA75S3S) Armor A75 2 | 3 374 грн. |
Silicon Power USB 3.1 2TB Armor A75 Silver (SP020TBPHDA75S3S) Silver | 3 224 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Silicon Power Armor A75 2 TB (SP020TBPHDA75S3S) | 3 233 грн. |