Жорсткий диск Silicon Power Armor A60 2.5" SP050TBPHDA60S3K 5 ТБ
Відео 19Фото 4 |
Silicon Power Armor A60 2.5" SP050TBPHDA60S3K 5 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power Armor A60 2.5" SP050TBPHDA60S3K 5 ТБ
Усі ціни 24 →Зовнішній жорсткий диск Silicon Power Armor A60 5 TB (SP050TBPHDA60S3K) | 5 929 грн. |
HDD SiliconPower Armor A60 2.5" 5Tb USB3.1 (Black) SP050TBPHDA60S3K | 6 499 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Silicon Power Armor A60 5 Tb (SP050TBPHDA60S3K) | 6 058 грн. |
Внешний жесткий диск Silicon Power Armor A60 5 Tb (SP050TBPHDA60S3K) | 6 001 грн. |
Зовнішній жорсткий диск 5 TB Silicon Power Armor A60 (SP050TBPHDA60S3K) SP | 6 019 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Silicon Power Armor A60 2.5" SP050TBPHDA60S3K
Ціни на Silicon Power Armor A60 2.5" SP050TBPHDA60S3K |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Armor A60 2.5" SP500GBPHDA60S3K 500 ГБ | від 3 199 грн. |
Silicon Power Armor A60 2.5" SP010TBPHDA60S3K 1 ТБ | від 2 255 грн. | 52 пропозиції | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP020TBPHDA60S3K 2 ТБ | від 2 479 грн. | 28 пропозицій | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP040TBPHDA60S3K 4 ТБ | від 4 639 грн. | 35 пропозицій | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP050TBPHDA60S3K 5 ТБ | від 5 804 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →