Ножівка Silky F180-7.5
Фото 9 |
Silky F180-7.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silky 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silky.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silky F180-7.5
Ножовка по дереву садовая Silky F180-7.5 (143-18) | 1 190 грн. |
Садовая пила раскладная Silky F-180-7,5 (143-18) | 1 110 грн. |
Пила садова розкладна Silky F-180-7,5 (143-18) 180 мм - 7,5 зуб V32908 | 1 190 грн. |
Пила складна Silky F180-7.5 (143-18) | 1 392 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →