Праска Silver Crest SDBK 2400 F5
Відео 1Фото 15 |
Silver Crest SDBK 2400 F5 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silver Crest 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silver Crest.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silver Crest SDBK 2400 F5
Усі ціни 10 →Праска Silver Crest Sdbk 2400 F5 pink | 1 121 грн. |
Праска Silver Crest SDBK 2400 F5 green | 1 085 грн. |
Праска Silver Crest SDBK 2400 F5 pink | 1 132 грн. |
Праска SilverCrest SDBK 2400 F5 пудра-біла | 1 099 грн. |
Утюг SilverCrest SDBK 2400 F5 | 1 100 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →