Парова швабра Silver Crest SDM 1500
Silver Crest SDM 1500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silver Crest 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silver Crest.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silver Crest SDM 1500
Усі ціни 7 →Паровая швабра Silver Crest SK SDM 1500 D2 | 1 864 грн. |
Парова швабра Silver Crest SDM-1500-D2 1630 Вт | 2 670 грн. |
Парова швабра Silver Crest SDM 1500 D2 1630 Вт ємність резервуара 500 мл к | 2 340 грн. |
Парова швабра Silver Crest SDM 1500 D2 1630 Вт | 1 948 грн. |
Парова швабра SilverCrest SDM 1500 D2 | 2 099 грн. |
Пароочисник, парова швабра SilverCrest SDM 1500 D3 2в1 (1500 Вт, 350 мл, Н | 4 499 грн. |
Парова швабра Silver Crest SDM-1500-D2 1630 Вт | 2 462 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →