Ваги Silver Crest SKWS 5 A1
Silver Crest SKWS 5 A1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silver Crest 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silver Crest.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silver Crest SKWS 5 A1
Ваги кухонні електронні Silver Crest SKWS 5 A1 White | 350 грн. |
Ваги кухонні електронні Silver Crest SKWS 5 A1 Black | 350 грн. |
Ваги кухонні Silver Crest SKWS 5 A1 чорні | 415 грн. |
Ваги кухонні Silver Crest SKWS 5 A1 білі | 415 грн. |
Розумні кухонні ваги SilverCrest SKWS 5 A1 білі (115515) | 990 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →