Блок живлення SilverStone Strider 80+ SST-ST50F-ES230
Відео 4Фото 9 |
SilverStone Strider 80+ SST-ST50F-ES230 2020 рік 500 Вт600 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SilverStone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SilverStone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SilverStone Strider 80+ SST-ST50F-ES230
Блок питания SilverStone Strider Essential 80Plus 500W (SST-ST50F-ES-230 b | 2 573 грн. |
Блок живлення SilverStone Strider Essential 80Plus 500W (SST-ST50F-ES-230 | 2 567 грн. |
Блок живлення SilverStone Strider 500W (SST-ST50F-ES230 v2.0) | 2 430 грн. |
Блок питания SilverStone Strider 500W (SST-ST50F-ES230 v2.0) | 2 436 грн. |
Відеоогляди
Модификації SilverStone Strider 80+
Ціни на SilverStone Strider 80+ |
---|---|---|---|---|
SilverStone Strider 80+ SST-ST50F-ES230 | від 2 430 грн. | 4 пропозиції | ||
SilverStone Strider 80+ SST-ST60F-ES230 | від 3 163 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →