Умивальник Simas Lante LA 11 900 мм
Фото 6 |
Simas Lante LA 11 700 мм900 мм |
|
Додатково комплектується п'єдесталом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Lante LA 11 900 мм
Раковина підвісна 90 х 54 см Simas Lante LA11 | 12 180 грн. |
Раковина Simas Lante (LA11) | 8 772 грн. |
Підвісна раковина Simas Lante 90 (LA11) | 8 772 грн. |
Підвісна Раковина Simas Lante 90х54 см (LA11) | 24 639 грн. |
Раковина керамічна 90 см Simas Lante (LA 11) | 11 898 грн. |
Модификації Simas Lante LA 11
Ціни на Simas Lante LA 11 |
---|---|---|---|---|
Simas Lante LA 10 700 мм | від 6 708 грн. | 2 пропозиції | ||
Simas Lante LA 11 900 мм | від 8 772 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →