Умивальник Simas Vignoni VI 11 800 мм
Фото 7 |
Simas Vignoni VI 11 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Vignoni VI 11 800 мм
Раковина Simas Vignoni (VI11) | 17 157 грн. |
Simas Vignoni 80 VI 11 | 21 560 грн. |
Simas Vignoni 80 VI 11 | 22 099 грн. |
Simas Vignoni 80 VI 11 | 22 638 грн. |
Модификації Simas Vignoni VI 11
Ціни на Simas Vignoni VI 11 |
---|---|---|---|---|
Simas Vignoni VI 10 600 мм | від 6 442 грн. | 7 пропозицій | ||
Simas Vignoni VI 11 800 мм | від 17 157 грн. | 4 пропозиції | ||
Simas Vignoni VI 12 1000 мм | від 8 554 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →