Гусятниця Simax 6106/6116 1.5 л
Simax 6106/6116 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simax 6106/6116 1.5 л
Усі ціни 16 →Кастрюля с крышкой Simax 1,5 л 6106-6116 | 306 грн. |
Simax 6106-6116 | 282 грн. |
Каструля для запікання Simax з кришкою 1.5 л (s6106-6116) | 374 грн. |
Кастрюля с крышкой Simax 1,5 л 6106/6116 | 329 грн. |
Каструля SIMAX 1,5л з кришкою , 205х93мм.Color s6106-6116 | 370 грн. |
ще 11 пропозицій
Додаткові функції і можливості гусятниці / казана Simax 6106/6116:
- Кришка об'ємом 0,6 л
РекомендуємоПорівняти в таблиці →