Гусятниця Simax 6906/6916 1.5 л
Simax 6906/6916 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simax 6906/6916 1.5 л
Усі ціни 14 →Каструля Simax Exclusive з кришкою, 1,5 л (6906/6916) | 479 грн. |
Simax 6906-6916 | 336 грн. |
Каструля для запікання Simax Exclusive з кришкою 1.5 л (s6906-6916) | 374 грн. |
Simax 6906 | 207 грн. |
Форма для запікання кругла Simax Exclusive 1,5 л (6906/6916) | 646 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →